Nasz zespół

Czym się zajmujemy

Co nas wyróżnia ?

Jesteśmy zorientowaną na Klienta, nowocześnie zarządzaną i dynamiczną kancelarią prawną, która zapewnia efektywną i terminową obsługę w zakresie kompleksowego doradztwa prawnego.

Zaufanie

Budujemy zaufanie oparte na bliskich relacjach i indywidualnym podejściu do każdej powierzonej nam sprawy.

Doświadczenie
Znamy branże i specyfikę działalności naszych Klientów – rozumiemy uwarunkowania działalności Klientów co umożliwia nam proponowanie optymalnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Minimalizacja ryzyka

Staramy się tak wspierać naszych Klientów w układaniu relacji ze swoimi kontrahentami, aby do minimum ograniczyć ryzyko wystąpienia ewentualnego sporu sądowego, a w ostateczności, aby zapewnić Klientom uprzywilejowaną pozycję w takim sporze.

Współpraca z profesjonalistami
Świadcząc nasze usługi współpracujemy ze sprawdzonymi i doświadczonymi specjalistami z innych branż: notariuszami, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, analitykami finansowymi i tłumaczami przysięgłymi. Przy transakcjach międzynarodowych współpracujemy ze sprawdzonymi prawnikami zagranicznymi.

Skuteczność
Jesteśmy skuteczni zarówno prowadząc sprawy sądowe jak i negocjacje związane z zawarciem umowy; podejmujemy się prowadzenia skomplikowanych sporów i spraw zawsze rzetelnie informując naszych Klientów o naszej ocenie co do ich powodzenia.

Wiedza
Nasze usługi oparte są na rzetelnej wiedzy fachowej i kilkunastoletnim doświadczeniu zawodowym, a jakość obsługi i komunikacji z Klientami są dla nas priorytetem.


Jak pracujemy?

Zasady współpracy i wynagrodzenie

Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od specyfiki i rodzaju sprawy, a także od doświadczenia zaangażowanych w prowadzenie sprawy członków zespołu kancelarii.
Standardowo proponujemy rozliczenia według stawek godzinowych, jednak stosujemy także elastyczne formy rozliczania naszego wynagrodzenia często dzieląc ryzyko biznesowe z Klientami.

Dlatego tam, gdzie jest to możliwe - ze względu na charakter sprawy - stosujemy alternatywne lub mieszane metody rozliczania wynagrodzenia, takie jak: success fee czy ryczałt.

Co nowego w FORYŚ WOJCIECHOWSKI